Ušetřete nemalou částku a přitom ušetřit nakupte kvalitní zboží. Stačí začít nakupovat v e-shopu, který vám nabídne výrobky bez obalu. Nákup nejrůznějšího zboží vám tak nepřinese vítr do vaší peněženky.

Nakupujte na ROZBALENO.CZ

Rozbaleno.cz je e-shop, kde zakoupíte zboží s více než 50% slevou. Jedná se o nové zboží, které pouze nemá obal. Najdete zde skutečně široký sortiment výrobků, které jsou nové, kvalitní, nijak nezničené a vztahuje se na ně stejná záruka jako při nákupu zboží s obalem.

Zboží na ROZBALENO.CZ zpravidla pochází z výstav, jako vratky od zákazníků v lhůtě 14 dní od nákupu nebo servisované. Každý kus je před vystavením do prodeje pečlivě zkontrolován, nemusíte se tak bát, že byste zakoupili zničené zboží. Nakoupit zde můžete za skvělé ceny bílé zboží, elektroniku, mobilní telefony, oblečení, pomocníky na zahradu, zahradní nábytek, drogerii či hračky. Rozbila se vám pračka? Chcete novou myčku? Pak se podívejte na rozbaleno.cz a budete cenami mile překvapeni. Veškeré zboží je přehledně tříděno do kategorií, vy si jej můžete v klidu prohlénout a objednat. Objednané zboží vám doručí následující pracovní den.


ZOBRAZIT SLEVY PRO ROZBALENO.CZ  NEBO   PŘEJÍT DO OBCHODU


Proč si rozbalené zboží pořídit?

  1. Zboží můžete vrátit bez udání důvodů do 14 dnů
  2. Každý výrobek má 24 měsíční záruční lhůtu
  3. Zboží pořídíte levněji o více než 50%
  4. V případě, že vám produkt nevyhovuje, získáte zpět peníze
  5. Našli jste daný výrobek jinde levněji? Rozbaleno.cz vám dá slevu ve výši 110% rozdílu jejich a konkurenční prodejní ceny.

ROZBALENO.CZ – recenze

Stále pochybujete o tom, zda jsou nákupy na rozbaleno.cz to pravé ořechové? Na internetu najdete recenze na rozbaleno.cz, které píší skuteční zákazníci. Ve většině případů se jedná o kladné recenze, kdy zákazníci velmi kladně hodnotí rychlé jednání pracovníků eshopu.