Pokud jezdíte na dovolenou, o české cestovní agentuře Invia jste již nejspíše slyšeli. Funguje již přes 15 let, kromě českého trhu funguje v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Za dobu svého fungování zprostředkovala zájezdy více než milionu a půl spokojených klientů, v České republice má více než 100 poboček. Několikrát získala významné ocenění TTG Travel Awards, které ji označilo za nejlepšího českého on-line prodejce zájezdů, opakovaně se rovněž umisťovala v žebříčcích nejrychleji rostoucích českých společností.

V čem spočívá výhoda v nákupu zájezdu přes Invii? Jednoduše řečeno, najdete tu nabídky takřka všech českých a slovenských cestovních kanceláří – v současnosti jich je již přes tři sta, přibývají navíc také německé cestovky. U všech zájezdů Invia garantuje nejnižší cenu, ta není nijak navyšována oproti nákupu přímo u cestovní kanceláře. Navíc vám Invia v případě krachu české kanceláře vyplatí odškodné v plné výši, a to do pouhých 30 dnů!

Na Invii naleznete nepřeberné množství zájezdů s destinacemi z celého světa. Kromě tradičně nejpopulárnějších cestovatelských zemí, mezi něž patří Chorvatsko, Itálie nebo Egypt, si tak můžete vybrat zájezd podle svého gusta do Spojených států, Emirátů či stále populárnější jihovýchodní Asie. Web Invia.cz umožňuje spolehlivě rozlišit zájezdy za běžné ceny od first minute a last minute cest, jednoduše na něm naleznete i exotické destinace, které mají svou vlastní kategorii.


Zobrazit slevy pro INVIA.CZ  NEBO   Zobrazit nabídku zájezdů


Poslední, a rozhodně ne bezvýznamnou výhodou webu Invia.cz, je rozsáhlá databáze recenzí hotelů, které si můžete roztřídit dle zemí, počtu hvězdiček, nebo si rovnou nalézt vámi vybraný hotel pomocí vyhledávání.

Hledání zájezdů přes Invii vám zkrátka ulehčí a urychlí vyřizování dovolené, umožní vám najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby, a vy se přitom budete celou dobu cítit v bezpečí, neboť se o vás Invia v případě problémů postará.