Lékárna je často první destinací, do které míříme po návštěvě lékaře či nemocnice. Někdy do ní raději jdeme ještě před návštěvou praktika. Vůbec při tom neřešíme, o jakou lékárnu se jedná – hlavně, že je blízko, případně při cestě.

Proč ovšem nenakoupit většinu svých léků a doplňků stravy nebo hygienických potřeb z pohodlí domova, na internetu? Lékárna Dr. Max to umožňuje. Pojí to do sebe výhody, které plynou z klasického nákupu na pobočce, jakými jsou různé slevové akce či sběr bodů do věrnostního programu, a přitom portál drmax.cz přidává výhody online prodeje.

Obě platformy – tedy kamenné pobočky Dr. Max i webové stránky drmax.cz – jsou vzájemně propojené. Co to znamená? Pokud nechcete platit za poštovné, které je zdarma u objednávky za alespoň tisíc korun, můžete si zboží bez poplatku vyzvednout v kterékoliv lékárně Dr. Max. Těch je po celé republice 421, díky čemuž si můžete být jistí, že i ve vašem okolí se alespoň jedna nachází. Řečeno jinými čísli, takřka každá šestá lékárna patří pod síť Dr. Max.


ZOBRAZIT SLEVY PRO DRMAX.CZ  NEBO   PŘEJÍT DO OBCHODU


Kromě toho nakupujete u lety prověřené společnosti, která disponuje rozsáhlým vlastním zázemím, moderními laboratořemi či stále populárnější privátní značkou. V místech, kde Dr. Max leží uvnitř obchodních domů, má otevřeno až do osmé večerní, nemusíte se proto bát, že si svou zásilku nestihnete vyzvednout cestou z práce, což platí dokonce i o víkendu.

A co všechno si na drmax.cz můžete koupit? Od běžných léků na bolesti hlavy, nosních sprejů nebo přípravkům proti kašli, přes homeopatika a přírodní medicínu po rozličné doplňky stravy nebo prostředky, které se zdravím přímo souvisí. Sem patří například potřeby pro matky s dětmi a sportovce, kartáčky na zuby, teploměry nebo pomůcky pro vaše mazlíčky. Drmax.cz prodává i potraviny a čaje a rovněž u něho zakoupíte širokou paletu přírodní drogerie.

Nakupování na drmax.cz je navíc úplná hračka. Web je přehledný, vše je do detailu popsáno. Kterou kategorií začnete vy?